Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lisice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Lisice

Lisice,mazowieckie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 811 m²

Zapraszam do zakupu. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3800 m2, zabudowana domem (126,34 m2) do remontu, ma bezpośredni dostęp do ulicy asfaltowej. Rozkład pomieszczeń: - wiatrołap 9,26 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Batalionu Zośka

Budy Zosine(Lisice + 13 km)

167 000 zł1 391 m² 120,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 1391m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka nr 682/9 z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec(Lisice + 23 km)

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Parzęczew

Parzęczew(Lisice + 20 km)

175 000 zł2 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Janowie. Działka budowlana o powierzchni 2500m2, nieogrodzona. Media: prąd, woda (w.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa ogrodzona Adamów-Wieś

Adamów-Wieś(Lisice + 22 km)

490 000 zł2 100 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania słoneczna działka budowlana w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość położona bezpośrednio przy oświetlonej asfaltowej drodze gminnej. Gaz, woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 750 zł37,58 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w prestiżowej inwestycji w centrum Milanówka. Budynek to nowoczesny obiekt mieszkaniowo-usługowy, którego architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brwinów

Brwinów(Lisice + 18 km)

2 099 700 zł200 m² 10 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.200 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 850 m2, usytuowany w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krzyżówka

Krzyżówka(Lisice + 24 km)

200 640 zł1 254 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Krzyżówka gmina Radziejowice, woj. mazowieckie. Do sprzedaży 2 działki po 1254 m2 każda. Działki położone na terenie objętym Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice(Lisice + 7 km)

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Stara Wieś(Lisice + 25 km)

1 990 000 zł173 m² 11 502,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

1 990 000 zł I sprzedaż I 173 M2 | lewa połowa bliźniaka | działka 1500 m2 I stara wieś I gmina nadarzyn bez podatku pcc! 0% prowizji wpłaty poszczególnych transz na rachunek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola(Lisice + 4 km)

1 200 000 zł165 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Domy na sprzedaż Błonie, boża Wola okolice. Na sprzedaż dom na pograniczu miejscowości Boża Wola i Żaby , powiat grodziski , Gmina Baranów. Piękny, wyjątkowy dom (co jest niespotykane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lisice

Lisice,mazowieckie

205 000 zł2 846 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka: powierzchnia 2846 m2 Wymiary 136m x 25m Media: -Woda -prąd wydane warunki przyłączeniowe Otoczenie: budowa jednorodzinna, w okolicy prywatne firmy Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisice

Lisice,mazowieckie

1 000 000 zł10 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy drodze krajowej Warszawa - Poznań (e-30) w miejscowości Lisice ( Gmina Teresin). W studium uwarunkowań przewidziana pod zabudowę usługową (szeroki zakres usług).

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij